Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Sprzętu Medycznego

PARAMEDICA POLSKA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie planowanych przeglądów i napraw sprzętu medycznego w siedzibach klientów

  • Prowadzenie akcji serwisowych zgłoszonych przez producentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym – preferowane elektroniczne lub mechaniczno-techniczne

  • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku (lub pokrewnym)

  • J. angielski w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • Płynna obsługa oprogramowania MS Office

  • Dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych w obrębie regionu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy (samochód, komputer, telefon, urządzenia pomiarowe)

  • System szkoleń wdrażających

  • Pracę w autoryzowanym serwisie marek takich jak Zoll, Hill-Rom, Ferno

  • Stałe wsparcie z centrali w Warszawie

  • Samodzielne stanowisko

  • Przyjazną atmosferę pracy

PARAMEDICA POLSKA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Paramedica Polska jest niekwestionowanym liderem na rynku sprzętu medycznego, dedykowanego dla ratownictwa wojska i szpitali. Od ponad 25 lat oferujemy profesjonalny i co najważniejsze, ceniony przez naszych Klientów sprzęt. Wieloletnia współpraca z europejskimi i amerykańskimi producentami zaowocowała wyselekcjonowaniem najlepszych światowych rozwiązań, które z powodzeniem wdrażamy na polskim rynku. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy ambitnych i energicznych Pracowników do autoryzowanego serwisu na stanowisko: Serwisant Sprzętu Medycznego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj z zaznaczeniem w temacie wiadomości: Serwisant.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.