Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Sprzętu Medycznego

MEDIF Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń sprzedawanych przez firmę MEDIF Sp. z o. o.

  • Koordynacja działań na linii serwis – klient

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne – świadczenie usług doradczych na rzecz klienta

  • Prowadzenie instalacji i uruchamianie sprzętu zakupionego przez klienta oraz szkolenie personelu klienta w zakresie użytkowania zakupionych urządzeń

  • Transport i pomoc we wniesieniu urządzeń zakupionych przez klienta lub po dokonaniu ich naprawy

  • Posługiwanie się wymaganą dokumentacją konstrukcyjną i techniczną urządzeń

Nasze wymagania

  • Jeżeli jesteś absolwentem uczelni wyższej ; kierunków takich jak: inżynieria biomedyczna mechatronika, fizyka lub pokrewnych

  • Jesteś pasjonatem innowacji technologicznych z zakresu techniki, biochemii, medycyny

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Jesteś osobą samodzielną

  • Jesteś gotowy/a na częste wyjazdy służbowe

  • Jesteś komunikatywny/ a

  • Posiadasz zdolność analitycznego myślenia

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pełen onboarding

  • Samochód służbowy po okresie szkolenia

  • Opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie do Karty ZTM

  • Miejsce parkingowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Cześć, tu MEDIF! Działamy na rynku medycznym od ponad 25 lat, specjalizujemy się w stomatologii, medycynie estetycznej i weterynarii. Naszą misją jest przywracanie zdrowia i podnoszenie jakości życia w bezpieczny, naturalny i przyjazny dla pacjenta sposób.

Chcemy żebyś dołączył do TeamMedif!

Jeśli jesteś kreatywną osobą, która dobrze zarządza swoim czasem i nie boi się wyzwań - to stanowisko jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy