Oferta pracy

Serwisant sprzętu pomiarowego i badawczego

TESTLAB sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku od wielu lat, oferująca zaawansowany sprzęt pomiarowy i badawczy z zakresu kontroli jakości oraz rozwoju produktu.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w naprawie lub montażu sprzętu elektronicznego, automatycznego lub pomiarowego
  • Wykształcenie co najmniej średnie w obszarze inżynierii, techniki, elektroniki, mechaniki, automatyki lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zapewniającym samodzielność i komunikację
  • Znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie, umiejętność komunikacji z klientem oraz przekazywania informacji
  • Umiejętności w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność planowania

Obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dotyczącego sprzętu oraz oprogramowania dla operatorów i użytkowników
  • Rozwiązywanie problemów i naprawa urządzeń
  • Konserwacja, usuwanie awarii i naprawa sprzętu
  • Instalacja, uruchomienie i konfiguracja urządzeń oraz dedykowanego oprogramowania
  • Szkolenia użytkowników przyrządów
  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej naprawianych usterek lub przeprowadzonych instalacji
  • Przygotowywanie ofert i wycen serwisowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
  • Praca w pełnym wymiarze godzin (elastyczne godziny)
  • Samochód służbowy, telefon, laptop i inne narzędzia niezbędne do pracy
  • Rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego
  • Możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy