Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant sprzętu ratunkowego - tratwy ratunkowe i systemy ewakuacyjne MES

NET MARINE - Marine Power Service Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

{więcej o naszej firmie na stornie http://www.netmarine.pl}

będąca liderem na rynku polskim w dostawach i serwisach sprzętu ratunkowego oraz przeciwpożarowego, jak również specjalistycznych remontów jednostek pływających, w związku z rozwojem  Stacji Atestacji Tratw Ratunkowych w Szczecinie i Gdyni, poszukuje osób na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

Przeprowadzanie przeglądów i atestacji tratw ratunkowych oraz innego drobnego sprzętu ratunkowego.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w przeprowadzaniu serwisów sprzętu ratunkowego ze szczególnym uwzględnieniem atestacji tratw ratunkowych oraz innego drobnego sprzętu ratunkowego,
  • odpowiedzialność i chęć stosowania zasad etyki zawodowej, którymi kieruje się nasza Firma,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana.

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności w ramach prowadzonych przez Firmę serwisów
  • udział w międzynarodowych szkoleniach u najlepszych światowych producentów sprzętu ratunkowego,
  • dobrą atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i poszanowaniu,
  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy i płacy, w oparciu o umowę o pracę i rozbudowany system premiowy,
  • możliwość pracy w stabilnej i rozpoznawalnej na rynku Firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji do 31.03.2021r, klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne