Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant sprzętu serwerowego (branża IT)

GIGASERWER SP Z O OO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż serwerów, ich konfiguracja, serwis.

  • Wsparcie działu sprzedaży wiedzą techniczną.

  • Czynności związane z logistyką i magazynem.

  • Posprzedażowe wsparcie klienta.

  • Rozpatrywanie reklamacji oraz zgłoszeń serwisowych.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu budowy komputerów, podzespołów i ich funkcjonowaniu.

  • Znajomość systemów operacyjnych, ich instalacja oraz konfiguracja.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz własna inicjatywa w znalezieniu najkorzystniejszych rozwiązań.

  • Umiejętność rozmowy z klientem w stresowych sytuacjach.

  • Opanowanie oraz duża kultura osobista.

  • Skrupulatność, dobra organizacja pracy, umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy.

  • Duża chęć uczenia się oraz poznawania nowych technologii.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu hardware IT – sieci, sprzętu komputerowego, mile widziana wiedza z zakresu sprzętu serwerowego.

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań.

  • Praca głównie w biurze, w siedzibie firmy (Świątniki Górne) + wyjazdy serwisowe do klientów.

  • Pracę w młodej prężnie rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego.

  • Udział w szkoleniach branżowych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

GIGASERWER SP Z O O

Firma Gigaserwer Sp. z o.o. jest prężnie działającym oraz rozwijającym się przedsiębiorstwem w zakresie dostawy wyspecjalizowanego sprzętu serwerowego w branży IT. W ofercie posiadamy sprzęt serwerowy z możliwością dowolnej konfiguracji. Dostarczamy wydajne serwery oraz stacje robocze o wysokiej mocy obliczeniowej. Zaprojektowane dla zadań z zakresu Machine learning, Deep learing, AI, wirtualizacji, chmury obliczeniowej, baz danych lub jako macierze dyskowe.

Firma Gigaserwer zatrudni pracownika zainteresowanego branżą IT, a w szczególności montażem serwerów, ich konfiguracją oraz obsługą serwisową.

Przewiń do profilu firmy