Logo Pracuj.pl

Serwisant sprzętu w dziale IT

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.

Rynkowska 9

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących napraw sprzętu i infrastruktury IT (komputery, elementy sieci, telefony) oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Zgłaszanie potrzeb w zakresie zakupów części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, nowego sprzętu
  • Przeglądy sprzętu i podejmowanie wszelkich niezbędnych działań zapewniających jego bezawaryjność w tym transmisji danych z komputerów do maszyn CNC
  • Konfiguracja i instalacja oprogramowania
  • Pomoc pracownikom w zakresie obsługi sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Utrzymanie w ruchu urządzeń peryferyjnych w tym wymiana materiałów eksploatacyjnych
  • Utrzymanie w ruchu wewnętrznej infrastruktury telefonicznej
  • Współpraca z innymi pracownikami działu IT (administratorzy, programiści)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum techniczne, mile widziane informatyczne
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Cierpliwość i nastawienie na wparcie i pomoc
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Wiedza z zakresu CCNA i znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Shapers’ Polska Sp. z o. o. w Bydgoszczy

Lider w produkcji dużych form wtryskowych i prototypów

Rok powstania: 1996

Liczba zatrudnionych: 250 osób

Jedyny oddział Grupy ARRK w Polsce.

Serwisant sprzętu w dziale IT, Rynkowska 9, Bydgoszcz