Oferta pracy

Serwisant sprzętu w dziale IT

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rynkowska 9, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.

Rynkowska 9

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących napraw sprzętu i infrastruktury IT (komputery, elementy sieci, telefony) oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • Zgłaszanie potrzeb w zakresie zakupów części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, nowego sprzętu

  • Przeglądy sprzętu i podejmowanie wszelkich niezbędnych działań zapewniających jego bezawaryjność w tym transmisji danych z komputerów do maszyn CNC

  • Konfiguracja i instalacja oprogramowania

  • Pomoc pracownikom w zakresie obsługi sprzętu komputerowego i oprogramowania

  • Utrzymanie w ruchu urządzeń peryferyjnych w tym wymiana materiałów eksploatacyjnych

  • Utrzymanie w ruchu wewnętrznej infrastruktury telefonicznej

  • Współpraca z innymi pracownikami działu IT (administratorzy, programiści)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum techniczne, mile widziane informatyczne

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Cierpliwość i nastawienie na wparcie i pomoc

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

  • Wiedza z zakresu CCNA i znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Shapers’ Polska Sp. z o. o. w Bydgoszczy

Lider w produkcji dużych form wtryskowych i prototypów

Rok powstania: 1996

Liczba zatrudnionych: 250 osób

Jedyny oddział Grupy ARRK w Polsce.

Przewiń do profilu firmy