Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant STK

  • Jelenia Góra, Karpacz, Świeradów-Zdrój, Zgorzelec, Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-10-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.
Grupa Żywiec, zdobywca III miejsca w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców 2014 w opinii specjalistów i menedżerów w kategorii FMCG/HoReCa według Antal International, poszukuje:

Grupa Żywiec, zdobywca III miejsca w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców 2014 w opinii specjalistów i menedżerów w kategorii FMCG/HoReCa według Antal International, poszukuje na stanowisko:

Location: Jelenia Góra, Karpacz, Legnica, Świeradów-Zdrój, Zgorzelec

Opis stanowiska:

  • Zagwarantowanie czystości i prawidłowego funkcjonowania instalacji barowych w lokalach gastronomicznych
  • Wykonywanie okresowych czyszczeń i konserwacji oraz przeglądów technicznych instalacji barowych
  • Usuwanie awarii instalacji barowych celem zapewnienia prawidłowego ich funkcjonowania oraz bezpieczeństwa obsługi tych urządzeń przez personel lokali gastronomicznych
  • Wykonywania przeglądów i napraw lodówek
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji barowych i lodówek podczas organizowanych przez GŻ imprez plenerowych
  • Instruowanie personelu lokalu w zakresie obsługi, higieny instalacji barowych jak również zasad nalewania piwa oraz postępowania ze szkłem
  • Sporządzanie dokumentacji z wykonanych  prac

Wymagania:

  • Wykształcenia co najmniej  zawodowego / pożądane techniczne
  • Świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci
  • Doświadczenia na stanowisku pracy serwisanta lub o podobnym profilu (mile widziane w branży gastronomicznej)
  • Umiejętności technicznych
  • Umiejętności prowadzenia instruktażu
  • Dobrej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo
  • Możliwość awansu, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet )
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna w Lux Med, ubezpieczenie na życie)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się