Serwisant Systemów Alarmowych/Elektryk/Automatyk

EUROINSTAL Komór ŁukaszO firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

  • Serwis i konserwacja systemów słaboprądowych (SSWiN, CCTV, DSO, SSP, KD),
  • Uruchamianie niskoprądowych systemów teletechnicznych,
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie – techniczne,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemów niskoprądowych (POLON-ALFA, DSC, BOSCH, ROGER, SATEL),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Telefon służbowy, laptop.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy