Oferta pracy

Serwisant systemów alarmowych

HOFFMAN A.D. Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż, programowanie, uruchamianie, serwis i konserwację urządzeń systemów alarmowych i przeciwpożarowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - elektroniczne, elektryczne lub pokrewne.

  • Dobra znajomość urządzeń oraz systemów alarmowych i bezpieczeństwa: SSWiN, PPOŻ, CCTV, KD, SAP.

  • Doświadczenie w pracy instalatora systemów alarmowych i CCTV.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność.

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz dyspozycyjność.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy