Oferta pracy

Serwisant Systemów Bateryjnych - Inżynier Serwisu

Impact Clean Power Technology S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

aleje Jerozolimskie 424A

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie, organizacja i prowadzenie szkoleń technicznych autoryzacyjnych,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami Spółki,

  • współpraca z fachowcami i ekspertami z Działów inżynieryjnych oraz serwisowych,

  • przeglądy techniczne i uruchomienia bateryjnych systemów zasilania,

  • naprawy, wymiany podzespołów i sprawdzanie poprawności działania systemów bateryjnych,

  • sporządzanie raportów serwisowych z wykonanych prac,

  • obsługa systemu informatycznego w zakresie raportowania działań serwisowych.

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki, elektroniki analogowej i cyfrowej,

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechatronika, elektrotechnika, automatyka, elektronika przemysłowa, lub pokrewne),

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office),

  • prawo jazdy kat. B,

  • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w działaniu,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, pozwalająca na prowadzenie i przygotowywanie szkoleń w tym języku,

  • gotowość do częstych wyjazdów i pracy w terenie (również zagranicznych),

  • umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym tj. cyfrowy miernik uniwersalny, oscyloskop.

Mile widziane

  • uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV,

  • zainteresowania w kierunku elektromobilności,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej w centrum Medicover,

  • kartę sportową,

  • owocowe wtorki,

  • świadczenia dla pracowników z funduszu socjalnego,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • ZFŚS

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • grupy sportowe-piłka nożna, kolarstwo, wioślarstwo, bieganie

  • becikowe

Jesteśmy liderem w obszarze elektromobilności w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w produkcji systemów bateryjnych dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów zasilania opartych na chemicznych źródłach prądu. Produkujemy również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.

Przewiń do profilu firmy