Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Serwisant systemów bezpieczeństwa

MP Technology Sp. z o.o.O firmie

4 000‐8 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

MP Technology Sp. z o.o. (Monteo.pl) działa w branży systemów zabezpieczeń, świadczy usługi jak również pośredniczy przy realizacji małych, średnich i dużych inwestycji. Na przestrzeni ostatnich 4 lat wykonaliśmy przeszło 1200 realizacji. Posiadamy własne zespoły instalacyjne.
Zatrudnimy osobę na stanowisko Serwisanta na umowę o pracę lub w ramach samozatrudnienia. Gwarantujemy wynagrodzenie miesięczne na poziomie 2500,00 zł netto – 6000,00 zł netto (uzależnione od poziomu wiedzy i doświadczenia). Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
Szukamy osoby, dla której współpraca z ludźmi otwartymi na drugiego człowieka będzie przyjemnością. Nie zamykamy się na kandydatów, którzy od niedawna działają w branży systemów zabezpieczeń. Gwarantujemy, że z nami poszerzą swoją wiedzę i zbiorą nowe doświadczenia. Istnieje możliwość rozwoju w strukturach firmy.

CV proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
Tel. 734 857 440

Opis stanowiska:

  • praca w zespole jednoosobowym
  • instalacja systemów teletechnicznych wraz z uruchomieniem CCTV, KD, SSWIN, LAN, SAP
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • wsparcie współpracowników w obszarze technicznym

Wymagania:

  • doświadczenie w instalacji systemów eletrotechnicznych (np. obszar sswin, cctv, lan, elektryka, telekomunikacja, sieci lan, branża budowlana)
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia do pracy
  • wynagrodzenie miesięczne stałe na poziomie 2500,00 zł netto - 6000,00 zł netto (uzależnione od poziomu wiedzy i doświadczenia) + system motywacyjny
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • szkolenia warsztatowe
  • uzyskanie uprawnień z obszaru SEP, Podnośniki koszowe, systemy SAP, etc.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne