Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant systemów telekomunikacyjnych

COMFORTEL

3 5006 000 brutto / mies.
  • Dojazdowa 9b, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

COMFORTEL

Dojazdowa 9b

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • prace instalacyjno-montażowe rozwiązań teletechnicznych (sieci, systemy, urządzenia, itp.),

  • instalacyjno-montażowe rozwiązań elektrycznych (trasy kablowe, osprzęt elektryczny, itp.),

Podział czasu pracy
50%

praca w siedzibie firmy

50%

praca u klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne,

  • umiejętność posługiwania się projektami technicznymi, schematami teletechnicznymi i elektrycznymi,

  • umiejętność wykonywania prac naprawczych i konserwacyjnych,

  • obsługa elektronarzędzi,

  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na terenie kraju,

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne w branży telekomunikacyjnej

  • widza z zakresu rozwiązań stosowanych w telekomunikacji (technologia analogowa, cyfrowa i VoIP)

  • znajomość zagadnień techniki sieciowej LAN/WAN, protokół TCP/IP, Ethernet, itp.

  • znajomość systemów operacyjnych: Windows, LINUX,

  • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych.

To oferujemy

  • umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych i nowatorskich projektów

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • bazpłatny parking

COMFORTEL

Jesteśmy zespołem specjalistów IT. Od ponad 25 lat tworzymy profesjonalne rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu.

Wieloletnia współpraca z najlepszymi markami informatycznymi oraz zespół skupiający utalentowanych, pełnych energii ludzi są podstawą naszego sukcesu.

Mamy głowy pełne pomysłów więc nieustannie się rozwijamy, dlatego poszukujemy odpowiedniej osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy