Serwisant Systemów Teletechnicznych

Integra Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

Integra Sp. z o.o. Sp.k.

Malborska 153

Kraków

Integra istnieje od 1999 roku i od początku swojej działalności stawia sobie za cel profesjonalną obsługę swoich Klientów w zakresie instalacji teletechnicznych na terenie woj. małopolskiego oraz całej Polski.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta i spełnienie Jego oczekiwań wobec nas jako partnerów biznesowych. Duży potencjał naszej firmy pozwala na terminowe i rzetelne realizowanie zleconych prac. Dzięki zdobytym doświadczeniom możemy sprostać wysokim wymogom technologicznym i estetycznym stawianym przez inwestorów, a nad funkcjonowaniem i rozwojem wykonanych systemów sprawujemy stałą opiekę merytoryczną.

Obecnie pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SERWISANT SYSTEMÓW TELETECHNICZNYCH

Poszukujemy osób do wykonywania serwisu instalacji elektrycznych i teletechnicznych
na terenie województwa małopolskiego.

Zakres obowiązków:

  • serwis, konserwacja, utrzymanie instalacji niskoprądowych,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • współpraca z projektantami instalacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży teletechnicznej, elektrycznej,
  • wykształcenie techniczne z zakresu elektryki, elektroniki, automatyki,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie serwisu, napraw, obsługi gwarancyjnej,
  • umiejętne posługiwanie się elektronarzędziami i dobre zdolności manualne,
  • umiejętność w posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • prawo jazdy kat. B,
  • elastyczność i dyspozycyjność czasu pracy,
  • mile widziane uprawnienia SEP.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań ściśle powiązanych z wymaganiami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • system premiowy uzależniony od zaangażowania,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • dogodne warunki finansowe,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy