Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant systemów wentylacji i klimatyzacji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2018-03-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Activecool Sp. z o.o.

    Firma Activecool Sp. z o.o. od 10 lat na ryku wrocławskim. Zajmujemy się serwisem układów wentylacji i klimatyzacji. Sporadycznie budujemy i wdrażamy nowe systemy. Nasz podstawowy zakres prac to obsługa budynków, szpitali w zakresie wentylacji, klimatyzacji agregatów wody lodowej i automatyki. Activecool to nieduża prywatna firma dbająca o pracowników która zapewnia stabilną pracę na bardzo dobrych warunkach Wyposażeni w dobre samochody i wszystkie niezbędne narzędzia jesteśmy zawsze gotowi do pracy.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Obsługa bieżąca budynków w zakresie serwisu i naprawy układów wentylacji i klimatyzacji.
    • Serwis - konserwacja urządzeń mycie czyszczenie, odgrzybianie.
    • Naprawa - usuwanie usterek regulacje.
    • Budowa - montaż układów klimatyzacyjnych w większości splity (nie montujemy kanałów went)

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kategorii "B" doświadczenie w prowadzeniu samochodów typu bus. (pracownikom wykonujemy psychotesty uprawniające do prowadzenia pojazdu)
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Uprawnienia SEP, F-Gazy będzie poważnym atutem.
    • Nienaganna prezencja.
    • Komunikatywność
    • Punktualność
    • Sumienność w wykonywaniu obowiązków.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.