Ta oferta pracy jest nieaktualna od 440 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Systemów Wentylacji Naturalnej, Mechanicznej, Pożarowej

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SERWISANT SYSTEMÓW WENTYLACJI NATURALNEJ,
    MECHANICZNEJ, POŻAROWEJ
    Miejsce pracy: cały kraj
    Poszukujemy kandydatów z rejonu woj. łódzkiego, śląskiego i mazowieckiego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę – na pełny etat (okres próbny 3 miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony)
    • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
    • szkolenia
    • narzędzia do wykonywania pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy (samochód służbowy po zawarciu umowy o pracę na czas nieokreślony)

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie przeglądów konserwacyjnych instalacji oddymiania i wentylacji budynków zgodnie ze standardami i wymaganiami firmy w całej Polsce
    • rozruchy i uruchomienia nowych instalacji
    • obsługa i weryfikacja zgłoszeń reklamacyjnych
    • przygotowywanie opinii i raportów technicznych z prac serwisowych i uruchomień
    • prowadzenie dokumentacji serwisowej
    • prowadzenie szkoleń dla klientów w zakresie obsługi, konserwacji i zasad działania instalacji
    • wsparcie pracy działu technicznego

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne (elektryka, elektrotechnika, mechatronika)
    • wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski i pracy w nocy
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • prawo jazdy kat. B
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
    • samodzielność, operatywność, odpowiedzialność
    • znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel)

    Mile widziane:

    • uprawnienia elektryczne SEP gr. I E, D
    • doświadczenie w pracy przy konserwacji instalacji technicznych, utrzymaniu ruchu, obsłudze technicznej budynków
    Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia, które ściśle odpowiadają postawionym wymaganiom.