Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Systemów Zabezpieczeń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Praca na prowadzonych inwestycja na terenie Polski
    Siedziba pracodawcy: Warszawa
    Nr referencyjny: SSZ
    Oferujemy:
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Pakiet opieki medycznej Lux-Med;
    • Ubezpieczenie na życie;
    • Pakiet Multisport;
    • Współpracę z wykwalifikowanym zespołem w miłej atmosferze;
    • Kontakt z najnowszymi technologiami.

    Wymagamy:
    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne: elektryczność, elektronika, mechanika, automatyka;
    • Doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku;
    • Znajomość systemów CCTV, SSWiN, SKD, SAP;
    • Spełnianie warunków umożliwiających uzyskanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego II stopnia;
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
    • Uprawnienia SEP lub wiedza niezbędna do uzyskania uprawnień;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Dyspozycyjność (podróże służbowe – praca przy realizacji projektów);
    • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych obowiązków;
    Opis stanowiska:
    • Monitorowanie bieżącego stanu technicznego systemów i urządzeń;
    • Wykonywanie uruchomień oraz prac naprawczych;
    • Sprawna realizacja procesu obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej;
    • Serwis i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń (SSWiN, SKD, CCTV, SAP itp.).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji
    wraz z numerem referencyjnym za pomocą przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez T4B Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania lub usunięcia.