Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Systemu Obiegu Dokumentów

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do ekspertów IT

    SUNCODE jest wiodącą w Polsce firmą dostarczającą i wdrażającą najnowocześniejsze systemy informatyczne zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie oraz świadczącą usługi doradcze w obszarze IT.

    Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych konsultantów. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie obejmuje  ponad 1000 projektów w przeszło 100 największych firmach w kraju i za granicą. W gronie naszych klientów znajdują się przedstawicielstwa dużych koncernów międzynarodowych, a także duże i średnie firmy krajowe. Prowadzimy badania naukowe i rozwijamy innowacyjne technologie w zakresie zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko
    SERWISANT SYSTEMU OBIEGU DOKUMENTÓW
    Miejsce pracy: Poznań

    Oferujemy:

    • dostęp do najnowszych technologii IT,
    • udział w rozwoju wiodącej firmy wdrażającej wiodące rozwiązania technologiczne i realizujące ciekawe projekty w dużych i znanych firmach w Polsce oraz zagranicą,
    • współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów IT służących pomocą,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • elastyczne godziny pracy oraz formę zatrudnienia do uzgodnienia,
    • duże możliwości rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy.

    Zakres obowiązków:

    • przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów,
    • diagnozowanie zgłaszanych problemów, rozwiązywanie prostych problemów lub monitorowanie prac nad przygotowywanym rozwiązaniem,
    • obsługa administracyjna oraz wsparcie dla klienta dotyczące systemu obiegu dokumentów,
    • testowanie oraz wgrywanie rozwiązań zgłoszonych problemów u klienta.

    Wymagania:

    • komunikatywność, nastawienie na rozwiązanie problemów,
    • umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z klientem,
    • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Linux/Unix,
    • znajomość języka SQL i serwerów baz danych,
    • znajomość języków programowania Java i JavaScript,
    • znajomość technologii webowych (HTML, CSS, Servlety, JSP).

    Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i płac, a także pracę w młodym i zmotywowanym zespole oraz udział w rozwoju firmy wdrażającej nowatorskie rozwiązania technologiczne w swojej branży, Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres:  lub Suncode, ul. Jana Matejki 1 / 2, 60-766, Poznań.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833).

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe jest SUNCODE Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jana Matejki 1/2. Państwa dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO; art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2018., poz. 108 t.j.). Spółka może także przetwarzać Państwa dane jeżeli wyrazili Państwo zgodę na ich przetwarzanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) m.in. dla potrzeb aktualnych lub przyszłych rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji.
    bottom