Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Serwisant

3Shape Poland Sp. z o.o.O firmie

3Shape Poland Sp. z o.o.

Południowa 27c

Szczecin

Serwisant
Z uwagi na swój innowacyjny produkt, firma określana jest często jako Google przemysłu stomatologicznego.  Jesteśmy specjalistami w produkcji skanerów 3D, obecnymi w Polsce od ponad 10. lat. Dołącz do liczącego się na rynku, rozpoznawalnego i silnego Pracodawcy.

Twoje zadania:
  • Diagnozowanie, naprawa i przeprowadzanie testów końcowych skanerów 3D
  • Dokumentowanie procesu naprawy
  • Współpraca z działem wsparcia klienta w procesie szacowania kosztów, zakresu i dodatkowych wymagań napraw
  • Współpraca z działem jakości przy tworzeniu dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie: zawodowe, średnie– techniczne
  • Znajomość podstaw mechaniki, elektroniki, informatyki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 w piśmie i mowie
  • Znajomość obsługi programów komputerowych: MS Office (Excel, Word)
  • Dużym atutem będzie doświadczenie podobnym stanowisku w firmie z certyfikatem ISO
Czeka na Ciebie:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem w dziedzinie skanerów stomatologicznych
  • 40 minutowa płatna przerwa wliczona w czas pracy
  • Rozwój osobisty w sferze personalnej jak i zawodowej
  • Bogaty pakiet benefitów (darmowa nauka języka angielskiego/niemieckiego, prywatna opieka medyczna w Medicover z podstawową opieką stomatologiczną, dofinansowana karta MultiSport)
  • Zbilansowane obiady dla pracowników za 2 złote Imprezy firmowe

Brzmi ciekawie? Prześlij do Nas swoje CV.

Będzie nam miło powitać Cię w naszym zespole.

Please add consent for processing personal data:

“I agree to process my personal data for current recruitment procedure in accordance with article 6 item 1 lit. "a" of the Regulation of the European Parliament and of the Council (EU) 2016/679 of 27th of April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46 / EC (General Data Protection Regulation).”

If you would like that your CV is placed in 3Shape recruitment data base for future recruitment, please add second clause in your CV: “I agree to process my personal data for future recruitment procedures as well”.

In accordance with provisions of GDPR please be informed that the data controller in this case is 3Shape Poland Sp. z o. o. with headquarters in Szczecin 71-001, at Południowa 27C, but your application may be proceeded within the 3Shape Group. Your personal data will be used only for purpose related to the recruitment procedures and will be kept in our database for a period of 12 months. More information about proceeding of your personal data by 3Shape you may find here or contacting local HR Department.

Please be informed, in case of interview in our company, that the 3Shape Poland Sp. z o. o. uses closed circuit television (CCTV) images to provide a safe and secure environment for employees and for visitors to the 3Shape Poland Sp. z o. o. business premises as well as to protect the 3Shape Poland Sp. z o. o. property and assets. The CCTV system may be used to investigate security incidents in order to secure evidence, should such incidents occur. All footage gathered is stored no longer than 30 days. The images that are filmed are recorded centrally and held in a secure location.

Ogłoszenie archiwalne