Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

DOORS & GATES SERWIS Michał Suchowski

4 0007 000 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Serwis, przeglądy techniczne i konfiguracja drzwi automatycznych i bram

  • Instalację, diagnostykę i naprawę drzwi automatycznych i bram

  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z montażem urządzeń

  • Drobne naprawy ogólnobudowlane w obiektach wielkopowierzchniowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie lub na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

  • Sumienność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność

  • Umiejętności manualne

  • Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia

  • Mile widziane umiejętności ogólnobudowlane

To oferujemy

  • Ciągłość zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Narzędzia i odzież roboczą

  • Przeszkolenie

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem - specjalizującą się w serwisie obiektów wielkopowierzchniowych. Poszukujemy montera- serwisanta drzwi automatycznych i różnego rodzaju bram. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, samochód służbowy, telefon oraz narzędzia niezbędne do pracy.