Oferta pracy

Serwisant

RADEX ZBIGNIEW I TOMASZ NAGAY sp.j.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma RADEX - wiodący producent preparatów chemicznych i urządzeń do mycia i dezynfekcji dla przemysłu spożywczego - w związku z rozbudową działu technicznego poszukuje kandydata na stanowisko:

Serwisant

Opis stanowiska:

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych zgodnie z obowiązującymi w spółce procedurami
  • Montaż i uruchamianie  urządzeń u klientów (woj. zachodniopomorskie, woj. pomorskie, woj. lubuskie)
  • Szkolenia pracowników Klientów dotyczące użytkowanych przez nich urządzeń
  • Raportowanie do Koordynatora Serwisu oraz przełożonych

Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego/elektromechanicznego
  • Doświadczenie w montażu urządzeń (z przyłączami elektrycznymi i hydraulicznymi)
  • Mile widziane uprawnienia SEP (eksploatacja)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy, szkolenia zawodowe
  • Niezbędna narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, który doceni Twoje zaangażowanie i wyniki pracy

Kandydatów zainteresowanych ofertą  prosimy o  wysłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy