Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ingeteam Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Koszykowej 60/62 m.39 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant taboru kolejowego - technik terenowy

Ingeteam Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy serwisie i uruchamianiu urządzeń trakcyjnych (lokomotywy i elektryczne zespoły trakcyjne)

  • Praca w Warszawie i Bydgoszczy, podróże służbowe na terenie całej Polski

  • Zapewnianie wysokiej jakości usług

  • Praktyczna znajomość dokumentacji serwisowych, by w pełni odpowiadać na każde zapytanie klienta

  • Odpowiednie dokumentowanie każdej asysty serwisowej

  • Przeprowadzanie konserwacji urządzeń zgodnie z dokumentacją serwisową

  • Wsparcie działu technicznego i klienta podczas uruchamiania nowych zespołów trakcyjnych

  • Raportowanie kierownikowi serwisu istotnych informacji dotyczących działania sprzętu i propozycji ulepszenia projektów z punktu widzenia serwisu

  • Okresowe raportowanie wyników działań kierownikowi serwisu

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami, w celu identyfikacji ich potrzeb

Nasze wymagania

  • Technik Elektryk, uprawnienia SEP

  • Doświadczenie jako technik terenowy

  • Wiedza i doświadczenie techniczne w sektorze kolejowym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Brak przeciwwskazań do podróży służbowych (głównie w Polsce, sporadyczne wyjazdy do innych krajów)

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Prawo jazdy kat. B

  • Min. doświadczenie: 1 rok

  • Min. wykształcenie: Średnie zawodowe

  • Umiejętności komunikacyjne, proaktywność, inicjatywa, cierpliwość, zdolność do rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Rodzaj pracy: Pełny etat

  • Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

  • Liczba wakatów: 2

O nas

We design and supply complete traction, control and auxiliary systems for rolling stock, based on in-house developments of power and control electronics.

Our capacities and the experience on the railways sector allow us to offer advanced  solutions, leading to minimised operational costs and focusing on reliability, availability,comfort, maintenance and energy efficiency.

Cooperation with our customers begins at project definition, and goes through study, design and engineering phases up to turn-key supply of the complete solution either for new rolling stock or fleet modernization.

Our references cover the entire range of catenary voltage 750 Vdc, 1,500 Vdc, 3,000 Vdc, 15 kVac, 25 kVac and power outputs , for light tramcars, metros , EMUs, rail tractor units and locomotives.