Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Big Dutchman Polska Sp. z o.o

Sowia 7

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw i konserwacji linii technologicznych

  • uruchomienia linii technologicznych, uczestniczenie w odbiorach montaży

  • montaż mechaniczny oraz elektryczny

  • wyjazdy do klientów na terenie Polski

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • raportowanie o bieżących problemach w zakresie obsługi klientów

  • przeglądy instalacji oraz sporządzanie kompleksowych raportów dot. stanu technicznego

  • uczestniczenie w szkoleniach

Nasze wymagania

  • znajomość: elektryki / automatyki

  • uprawnienia: elektryczne SEP do 1kV

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • znajomość angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację

  • gotowość do podróży służbowych na terenie Polski, dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowa o pracę w stabilnym koncernie międzynarodowym

  • specjalistyczne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia

CV, list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk 'Aplikuj'

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Światowy lider branży w kompleksowych systemach wyposażenia kurników i chlewni. W ponad 100 krajach na pięciu kontynentach kojarzy się z wysoką jakością, szybką obsługą i specjalistyczną wiedzą.

Przewiń do profilu firmy