Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Techniczny - Elektryk

HR for Business Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa i utrzymywanie techniczne urządzeń i instalacji w budynku,

  • wykonywanie codziennych inspekcji technicznych,

  • bieżące czynności eksploatacyjne w zakresie „Złotej Rączki”,

  • kontrola pracy urządzeń i instalacji,

  • usuwanie drobnych usterek i awarii instalacji elektrycznej, Wod.- Kan., C.O., C.W.U.,

  • bieżąca współpraca z Kierownikiem Technicznym Obiektu i Zarządcą Obiektu,

  • przestrzeganie przepisów BHP oraz PPOŻ.

Nasze wymagania

  • uprawnienia SEP G1, G2, G3, E i D będą bardzo dużym atutem,

  • znajomość instalacji: elektrycznych, HVAC, Wod-Kan, PPOŻ, instalacje niskoprądowe,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • wykształcenie techniczne (budownictwo, elektryka),

  • doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów,

  • odpowiedzialność i zdolność analitycznego myślenia,

  • samodzielność, kreatywność w działaniu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą,

  • dostęp do certyfikowanych i inspirujących szkoleń produktowych i technologicznych,

  • świetną atmosferę pracy i partnerskie relacje na każdym szczeblu organizacji,

  • szansę rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do bazy szkoleń elearningowych

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 510 013 640 lub prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu.

HR for Business - spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL, lidera outsourcingu usług – poszukuje kandydatów na stanowisko:

SERWISANT TECHNICZNY - ELEKTRYK

Przewiń do profilu firmy