Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Techniczny

LSI Software S.A.

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wyjazdy delegacyjne do siedziby klienta

  • Wsparcie zespołu Automatyki Hotelowej

  • Obsługa zgłoszeń w systemie Jira

  • Konfiguracja i przygotowywanie sprzętu sieciowego pod wdrożenia dla klientów z branży gastronomicznej oraz hotelarskiej

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień z dziedziny elektryki - mile widziane minimum 2 lata doświadczenia

  • Min. 4 lata doświadczenia w zakresie serwisu elektroniki

  • Otwartość na pracę delegacyjną

  • Umiejętność czytania dokumentacji oraz schematów elektrycznych

  • Doświadczenie w pracy z lutownicą oraz w instalacji okablowania czy urządzeń elektronicznych

  • Znajomość zagadnień związanych z kontrolą dostępów (konfiguracja, uruchamianie)

  • Znajomość zagadnień sieci LAN (instalacja sieci, adresacja IP, VLAN, okablowanie, konfiguracja routera)

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Mile widziane

  • Znajomość urządzeń Mikrotik

To oferujemy

  • pakiet relokacyjny na pierwsze miesiące pracy

  • pokoje projektowe

  • duży parking

  • własna sala kinowa

  • wyjścia zespołowe

  • sekcje sportowe

  • relax room

  • szkolenia wewnętrzne

  • szkolenia zewnętrzne

  • certyfikaty

  • duże projekty polskie i międzynarodowe

  • różnorodność technologii

  • Medicover Sport

  • Lux Med

  • ubezpieczenie Aviva, PZU

  • pyszna kawa i herbata

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania. Dostarczamy nowoczesne systemy informatyczne, które wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Innowacyjne oprogramowanie, infrastruktura IT, specjalistyczne urządzenia (od kasy fiskalnej, po terminale dotykowe aż do pełnej instalacji), oraz obsługa serwisowa kierowane są do najbardziej wymagających biznesów. Możemy podkreślić to, że specjaliści LSI Software każdego dnia tworzą rozwiązania, dzięki którym codzienna praca naszych Klientów staje się łatwiejsza.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje