Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Techniczny

  • Nowy Sącz, Krynica-Zdrój, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bericap Polska Sp. z o.o. światowy lider w produkcji zamknięć z tworzyw sztucznych
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    SERWISANT TECHNICZNY
    Miejsce pracy: woj. małopolskie (Nowy Sącz, Krynica Zdrój)

    Opis stanowiska:

    • doradztwo techniczne dla klientów
    • wizyty serwisowe w celu testowania nowych zamknięć
    • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z aplikacją zamknięć

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (preferowane: mechanika, budowa maszyn)
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (kontakty z klientami, dokumentacja techniczna)
    • gotowość do wyjazdów krajowych
    • prawo jazdy kat. B
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
    • narzędzia pracy ( samochód )
    • praca w systemie home office