Oferta pracy

Serwisant - Technik Serwisu Klienta Gastronomicznego

Grupa Żywiec

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zagwarantowanie czystości i prawidłowego funkcjonowania instalacji barowych w lokalach gastronomicznych i imprezach plenerowych

  • Montaż i demontaż oraz wykonywanie okresowych czyszczeń i konserwacji oraz przeglądów technicznych instalacji barowych Usuwanie awarii instalacji barowych

  • Wykonywanie przeglądów i drobnych napraw lodówek (poważniejsze realizowane są przez firmę zewnętrzną)

  • Instruowanie personelu lokalu w zakresie obsługi, higieny i bezpieczeństwa pracy z instalacjami barowymi

  • Raportowanie pracy podczas wizyt serwisowych na urządzeniu mobilnym (tablet)

Nasze wymagania

  • Umiejętność i zmysł techniczny

  • Wykształcenie o profilu technicznym – mile widziane

  • Uprawnienienia elektryczne SEP

  • Prawo jazdy kat. B

  • Skrupulatność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność w kontakcie z klientem

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny w pracy

  • Benefity

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia