Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Technik serwisu

SILPOMP Sp. z o.o.

7 00011 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pracownik - Technik Serwisu Pomp- jest odpowiedzialny za wykonanie kompleksowych działań serwisowych.

  • diagnostyka urządzeń przyjmowanych do serwisu

  • przeprowadzenie naprawy/remontu z określeniem zapotrzebowania na części

  • przeglądy i konserwacje

  • modernizacje pompowni wraz z wymianą urządzeń

  • instalacje i uruchomienia

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (mechanik, elektromechanik)

  • dodatkowo premiowana znajomość zagadnień z mechaniki i konstrukcji pomp oraz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • umiejętność organizowania pracy na warsztacie

  • samodzielność i punktualność

  • silna motywacja do pracy

  • prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • stabilną, dobrze wynagradzaną pracę

  • stałe poszerzanie wiedzy technicznej

  • elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb pracownika

  • szkolenia produktowe i serwisowe

O nas

Jesteśmy firmą inżynierską, działającą w branży pompowej od ponad 70 lat. Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem pomp i napędów elektrycznych.

Gwarantujemy stabilną pracę, satysfakcjonujące zarobki oraz przyjazną atmosferę.