Oferta pracy

Serwisant - Technik

DALLMAYR VENDING & OFFICE Sp. z o.o. Spółka komandytowaO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Dallmayr Vending & Office jest częścią niemieckiej grupy Dallmayr, której tradycje rodzinne i wysokie standardy sięgają 1700-ego roku. Na polskim rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2001 roku. Marka Dallmayr Vending & Office to kilkadziesiąt lat doświadczeń i ponad 90 tys. zainstalowanych u klientów automatów. Sprzedaż produktów realizujemy na kilku płaszczyznach: vending publiczny i zamknięty, specjalne oferty dedykowane dla biur, hoteli, restauracji i kawiarni.

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie ekspresów do kawy, jak również maszyn vendingowych;
  • diagnozowanie i usuwanie uszkodzeń sprzętu elektrotechnicznego;

Wymagania:

  • wykształcenie – mechanik, elektromechanik , elektronik lub pokrewne;
  • ogólna wiedza z dziedziny elektryki,  mechaniki, elektrotechniki, diagnozowania uszkodzeń sprzętu elektrotechnicznego;
  • zdolności manualne w ww. zakresie;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej i schematów ideowych;
  • samodzielność w działaniu oraz gotowość do wyjazdów służbowych;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • uprawnienia SEP do 1 kV;
  • chęć związania się na dłużej z pracodawcą;

Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • uposażenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji;
  • dostęp do nowych technologii i szkoleń produktowych;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej;
  • inne świadczenia socjalne;
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
  • udział w spotkaniach i eventach integracyjnych;
  • pyszną kawę

Prosimy o umieszczenie w CV lub dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Dallmayr Vending & Office Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Dodatkowo jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Dallmayr Vending & Office Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne