Logo Pracuj.pl

Serwisant (technika grzewcza)

CarrierO firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie Polski Północnej.
  • Uruchamianie oraz serwisowanie palników gazowych
  • Uruchamianie oraz serwisowanie kotłów kondensacyjnych oraz programowanie automatyki kotłowej
  • Dobór części zamiennych do sprzedawanych palników
  • Rozpatrywanie gwarancji
  • Rozwój sieci serwisu oraz koordynacja uruchomień i serwisowania palników oraz kotłów
  • Współpraca z producentami urządzeń grzewczych oraz technologicznych w zakresie serwisowania palników
  • Współpraca z firmami wykonawczymi oraz serwisowymi w zakresie instalacji oraz serwisowania palników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży techniki grzewczej / znajomość produktów / procesów technologicznych
  • Doświadczenie w zakresie serwisu urządzeń grzewczych
  • Umiejętność czytania oraz rozumienia schematów elektrycznych, hydraulicznych, gazowych
  • Rozumienie zasad mechaniki
  • Prawo jazdy kategoria B, uprawnienia elektryczne, gazowe, UDT
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej (zarówno samodzielnie jak i w zespole)
  • Komunikatywna znajomośc języka angielskiego, na poziomie min. B1
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pełne szkolenie z zakresu serwisu produktów - zarówno teoretyczne jak i praktyczne
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy: samochód (również do celów prywatnych) telefon komórkowy, notebook, analizator spalin, narzędzia itp.
  • Premia roczna uzależniona od wyników

Marka Riello należy do Riello Group, lidera w produktach i usługach związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i efektywnością energetyczną, jest również częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodnictwa, przeciwpożarowego, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. W Polsce marka Riello to część spółki RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A., która prowadzi działalność produkcyjną oraz handlowo-szkoleniową.

Riello jako marka wyróżnia się swoją dbałością o jakość, precyzję i parametry sprzedawanych urządzeń dzięki czemu na przestrzeni czasu stała się najchętniej kupowaną marką palników w Polsce. Dostosowując portfolio produktów do potrzeb rynkowych marka oferuje również gazowe kotły kondensacyjne i stojące kotły kondensacyjne do pracy z palnikami

RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. oprócz rynku polskiego zarządza również dystrybucją palników marki Riello na Litwie, Łotwie i Estonii.

Aktualne oferty pracodawcy
O30064078

Serwisant (technika grzewcza), Toruń