Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant terenowy

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.

3 5006 500 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie wyznaczonych celów

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Uprawnienia elektryczne SEP E

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań

  • Dokładność, rzetelność, schludność

  • Wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki

  • -Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na dachach

  • Znajomość obsługi urządzeń IT

  • Znajomość obsługi podstawowego pakietu Office

  • Podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych

  • Doświadczenie w pracy w branży fotowoltaicznej lub pokrewnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wsparcie techniczne zespołu realizacji

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Samochód służbowy

Branża fotowoltaiczna przeżywa obecnie niesamowity BOOM, jest to ogromna szansa dla Ciebie.

W naszej ofercie posiadamy najlepsze produkty na rynku.

Działasz w branży odnawialnych źródeł energii, która jest obecnie na TOPIE.

Pomagasz klientowi zaoszczędzić pieniądze na energii ze słońca.

Panele fotowoltaiczne to przyszłość i niesamowicie pozytywnie odbierany produkt.

Działaj z najlepszą firmą od 2011 roku na rynku branży fotowoltaicznej.

80 własnych ekip to gwarancja szybkich realizacji i obsługi Twojego klienta.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.