Logo Pracuj.pl

Serwisant terenowy

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.O firmie

3 500–6 500
brutto / mies.
  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Uprawnienia elektryczne SEP E
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • Dokładność, rzetelność, schludność
  • Wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki
  • -Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na dachach
  • Znajomość obsługi urządzeń IT
  • Znajomość obsługi podstawowego pakietu Office
  • Podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych
  • Doświadczenie w pracy w branży fotowoltaicznej lub pokrewnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wsparcie techniczne zespołu realizacji
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.

Branża fotowoltaiczna przeżywa obecnie niesamowity BOOM, jest to ogromna szansa dla Ciebie.

W naszej ofercie posiadamy najlepsze produkty na rynku.

Działasz w branży odnawialnych źródeł energii, która jest obecnie na TOPIE.

Pomagasz klientowi zaoszczędzić pieniądze na energii ze słońca.

Panele fotowoltaiczne to przyszłość i niesamowicie pozytywnie odbierany produkt.

Działaj z najlepszą firmą od 2011 roku na rynku branży fotowoltaicznej.

80 własnych ekip to gwarancja szybkich realizacji i obsługi Twojego klienta.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Serwisant terenowy, śląskie