Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Serwisant

ALCHEM GRUPA SP. Z O.O.O firmie

  • Polna 21, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALCHEM GRUPA SP. Z O.O.

Polna 21

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • serwis i montaż sprzętu laboratoryjnego

  • wykonywanie przeglądów, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

  • montaż przedsprzedażowy i przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi sprzętu

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • doradztwo techniczne dla Klientów firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • dobra znajomość sprzętu i aparatury laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz uczestnictwo w szkoleniach

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kraju

  • znajomość obsługi komputera

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

  • narzędzia niezbędne do pracy; telefon, komputer, samochód

  • szkolenia produktowe i serwisowe

  • stałą pracę w rozwijającej się firmie ogólnopolskiej