Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Turbin Wiatrowych

SMART WIND CLEANING GbR

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem turbin wiatrowych poprzez system SCADA

  • Bieżąca obsługa turbin wiatrowych

  • Przeprowadzanie zaplanowanych prac serwisowych

  • Samodzielne lokalizowanie usterek oraz ich usuwanie

  • Wykonywanie napraw układów elektrycznych, hydraulicznych

  • Wykonywanie raportów z przeprowadzonych prac

  • Praca na terenie całej Europy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Rozumienie dokumentacji technicznych - schematy elektryczne, hydrauliczne

  • Znajomość zagadnień związanych z budową i eksploatacją urządzeń energetycznych, obsługą, konserwacją i remontami maszyn i urządzeń

  • Dyspozycyjność i gotowość do podejmowania częstych podróży w całej Europie

  • Bardzo dobry stan zdrowia, zdolność do pracy na wysokości

  • Znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe

To oferujemy

  • Zakwaterowanie

  • Pracę w młodym międzynarodowym środowisku

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Auto służbowe na projekcie

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Widełki zarobków brutto: od 12 euro/h

Opcjonalnie:

Rotacyjny system pracy: 6 tygodni pracy na projekcie/urlop 2 tygodnie

Smart Wind Cleaning GbR to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca serwis i konserwację turbin wiatrowych. Nasze usługi wykonujemy doświadczonym i wykwalifikowanym personelem na terenie całej Europy. Naszym celem jest bezpieczne zapewnienie usług na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy