Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Klauzula informacyjna w procesie rekrutacyjnym Tubes International sp. z o.o.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Tubes International Sp. z o.o.

Serwisant układów hydraulicznych

Tubes International Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna 21 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 (oprócz wyjazdów)

  • aktywne doradztwo i merytoryczne wsparcie zespołu serwisów hydraulicznych

  • tworzenie ofert serwisowych, w tym z zakresu hydrauliki siłowej u klienta

  • serwisowanie montażu przewodów i elementów hydrauliki siłowej u klientów (Polska)

  • praca warsztatowa przy ręcznym montażu przewodów oraz układów hydraulicznych

  • obsługa maszyn i elektronarzędzi

  • diagnostyka przeprowadzenia serwisu u klienta podczas wizji lokalnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie TECHNICZNE zawodowe lub średnie

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z instalacjami i urządzeniami hydrauliki siłowej

  • doświadczenie w pracy na warsztacie mechanicznym/ ślusarskim

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów hydraulicznych

  • zdolność do pracy zespołowej i samodzielnej

  • zgoda do pracy w delegacji

  • podstawowa znajomość obsługi komputera MS Office

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

praktyczna znajomość obsługi programów CAD oraz ERP/CRM (np. SAP, IFS, COMARCH)

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym zespole w firmie z ponad 25-letniej ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • pakiety medyczne na czas nieokreślony

  • możliwość rozwoju zawodowego

Tubes International to profesjonalny partner w biznesie w zakresie dostarczania węży oraz złączy przemysłowych i przewodów hydrauliki siłowej dla każdej gałęzi przemysłu. Niezmiennie od 1993 roku firma koncentruje się na rozszerzaniu oferowanych produktów oraz rozwiązań dla przemysłu. Tubes International rozwija się na rynku krajowym jak i zagranicznym stale poszerzając swoją sieć sprzedaży i dystrybucji poprzez swoje oddziały.

37 oddziałów w Polsce i za granicą

80 057 produktów w ofercie

40 423 produktów w ofercie online

Tubes International jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się dystrybucją profesjonalnych rozwiązań dla każdej gałęzi przemysłu. Firma od 1993 roku oferuje specjalistyczne produkty w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz hydrauliki siłowej stale rozszerzając swoją ofertę. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu Tubes International zbudowało szeroką sieć sprzedaży – współpracując od początku z cenionymi międzynarodowymi producentami, zapewniając produkty najwyższej jakości pod względem technicznym jak również bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Firma Tubes International stale poszerza swoją sieć dystrybucji poprzez rozwój swoich oddziałów oraz działań on-line zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy