Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant urządzeń bankowych

Glover Sp z o.o. Sp. K.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • Biłgoraj

    Biłgoraj, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • stacjonarna i wyjazdowa obsługa serwisowa klientów firmy

  • instalacje sprzętu

  • naprawy, przeglądy i konserwacje okresowe serwisowanego sprzętu

  • prowadzenie szkoleń i udzielanie pomocy technicznej klientom

  • rzetelne dokumentowanie wykonanych prac w systemie ERP

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie - preferowane kierunki: elektronika, automatyka, budowa maszyn, mechatronika i pokrewne

  • dobra teoretyczna i praktyczna znajomość elektroniki i mechaniki

  • prawo jazdy kategorii B z doświadczeniem

  • gotowość do podjęcia pracy związanej z obsługą serwisową na terenie całego kraju

  • obsługa komputera i podstawowa wiedza o ustawieniach sieciowych

  • gotowość do długofalowej współpracy

  • uczciwość, samodzielność oraz odpowiedzialność

  • dyspozycyjność

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • pracę na pełny etat z umową bezterminową

  • szkolenia

  • dodatkowe świadczenia pracownicze

  • wynagrodzenie stałe wraz z premią adekwatną do zaangażowania

  • samochód i telefon służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • możliwość uzyskania uprawnień

Glover Sp z o.o. Sp. K.

Firma jest wyłącznym importerem i dystrybutorem na polskim rynku wysokiej klasy urządzeń bankowych marki Glover. Do naszych klientów zaliczają się największe banki, firmy z rynku finansowego, ubezpieczeniowego, handlowego i innych. Szczególnie dbamy o wysoką jakość produktu oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie. Łączymy w sobie tradycje i nowoczesność oraz nowatorstwo z solidnością.

Importer urządzeń bankowych i biurowych zatrudni pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Przewiń do profilu firmy

Inne warunki:

  • forma zatrudnienia - Pełny etat

  • poziom stanowiska - Specjalista

  • typ umowy - Umowa o pracę

  • dodatkowe wymagania - Brak

  • wynagrodzenie brutto – 5000 – 7000 zł za miesiąc

  • miejsce pracy – Kraków

Aplikacje (CV i list motywacyjny) proszę przesyłać za pomocą Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.