Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant urządzeń biurowych

A H U BARTEX ZBIGNIEW SMOLANKOO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa, serwis i konfiguracja kopiarek, drukarek, urządzeń MFP

  • rozwiązywanie problemów technicznych, związanych z działaniem w/w urządzeń

  • prowadzenie rejestracji zgłoszeń serwisowych

  • pomoc w bieżących działaniach biura serwisu, punktu ksero

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, techniczne/elektroniczne/mechaniczne

  • umiejętność czytania anglojęzycznej dokumentacji technicznej

  • znajomość zagadnień z zakresu konfiguracji Windows oraz skanowania i drukowania urządzeń biurowych

  • samodzielność i zdolności organizacyjne

  • wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność, uczciwość, odpowiedzialność, sumienność, bez nałogów

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • min.1 rok doświadczenia w zakresie zadań na podobnym stanowisku

  • uprawnienia SEP do 1Kv

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej, renomowanej firmie

  • umowę o pracę

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

  • rynkowe warunki płacowe w zależności od umiejętności i kwalifikacji

Miejsce pracy

Olsztyn / teren województwa