Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant urządzeń chłodniczo-mroźniczych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-09-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy międzynarodową Firmą specjalizującą się m.in. w branży chłodnictwa przemysłowego obejmującą swoją działalnością Wielka Brytanie, Polskę, Niemcy, Holandię, Francję, Hiszpanię, Austrię, Szwajcarię i Belgię.

    Szukamy pracowników z następujących województw: mazowieckie, łódzkie, śląskie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • serwisowanie urządzeń chłodniczo-mroźniczych oraz zamrażalniczych w podległym rejonie, urządzenia wyposażone w układy jedno lub dwusprężarkowe
    • diagnozowanie awarii i ich usuwanie
    • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych i kontroli szczelności
    • instalacje urządzeń u klientów (podłączenie/uruchomienie)
    • przygotowywanie dokumentacji i protokołów serwisowych
    • raportowanie pracy

    Wymagania wobec kandydatów:

    • min. 4 lata doświadczenia w zawodzie, najlepiej w chłodnictwie przemysłowym
    • certyfikat F-Gaz, uprawnienia elektryczne SEP, umiejętność/uprawnienia do lutowania
    • prawo jazdy kat. B
    • podstawowa obsługa komputera (poczta elektroniczna, skanowanie raportów, wysyłanie zdjęć itd.)
    • umiejętność samodzielnej diagnozy i usuwania awarii
    • wykształcenie kierunkowe i znajomość jęz. angielskiego będzie atutem
    • dyspozycyjność
    • dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie

    Cechy charakteru poszukiwanego przez nas pracownika:

    • uczciwość, pracowitość, samodzielność, sumienność, dokładność, punktualność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, chęć do pracy i samorozwoju, chęć kształcenia i pogłębiania swoich umiejętności, dbałość o wizerunek pracodawcy

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia, system premii zależny od osiąganych wyników i jakości pracy
    • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie - umowa o pracę
    • niezbędne narzędzia do pracy (narzędzia serwisowe, samochód służbowy, telefon, tablet itd.)
    • możliwość wyjazdów na szkolenia do centrali firmy w Anglii
    • dostęp do nowoczesnych rozwiązań technicznych
    • przyjazną atmosferę i uczciwe podejście do pracownika

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.
    Wybranych przez nas kandydatów zaprosimy na spotkanie do biura firmy w Warszawie.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.