Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant urządzeń chłodniczych

grupa gtO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa gt (wcześniej Grupa Tempo) od 20 lat pomaga łączyć pracodawców z kandydatami z całego świata. Prowadzimy działania typu head hunting rekrutując kandydatów szczebla top management, kierowniczego i specjalistycznego w branżach: produkcyjnej, automotive, energetycznej, stalowej
i innych. Pracujemy zgodnie z ideami design-thinking i modelem zero-waste. Nie marnujemy energii, czasu i funduszy. Dostarczamy dopasowanych kandydatów. Szukamy rozwiązań tam, gdzie inni zawiedli.

Nasz klient to polska spółka, która od początku swojego istnienia specjalizuje się we wprowadzaniu na rynek nowoczesnych oraz energooszczędnych przemysłowych systemów chłodniczo – grzewczych oraz prądotwórczych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Szeroka gama produktów jest wykorzystywana między innymi do chłodzenia wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń w wielu gałęziach przemysłu. W związku z rozbudową działu serwisu i poszerzeniem zakresu świadczonych usług serwisowych, w imieniu naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Serwisant urządzeń chłodniczychNumer ref.: Gliwice (siedziba firmy) lub województwo ościenne

Stanowisko podlega bezpośrednio Kierownikowi serwisu. Usługi serwisowe są realizowane w oparciu o umowy serwisowe oraz w sytuacjach nagłych. Serwisant będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie montażu, przeglądów okresowych oraz napraw urządzeń w zakładach zlokalizowanych na podległym mu terenie.

Główne zadania:

  • Wykonywanie napraw
  • Wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń, kontroli szczelności wraz z wpisem do CRO
  • Montaż urządzeń
  • Uruchomianie nowych urządzeń
  • Raportowanie z wykonanych prac (protokoły).

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń chłodniczych przemysłowych (głównie agregaty sprężarkowe oraz dry-coolery, wieże chłodnicze)
  • Uprawnienia F-gaz, SEP (min. G1D)
  • Umiejętność lutowania twardego płomieniowego
  • Napełnianie zbiorników ciśnieniowych powyżej 350 cm3
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + rozliczenia delegacji zgodnie z KP
  • Samochód służbowy wraz z wyposażeniem serwisanta/montera
  • Pakiet premiowy świąteczny
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj z zaznaczeniem numeru referencyjnego.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Grupa Tempo s.c. z siedzibą w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 7, 44-100 Gliwice, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne