Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant urządzeń chłodniczych

NENPO sp. z o.o.

7 00012 000 brutto / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych urządzeń chłodniczych,

  • diagnostyka i usuwanie awarii urządzeń chłodniczych,

  • wymiana części w urządzeniach chłodniczych,

  • wykonywanie podłączeń chłodniczych wodnych, elektrycznych,

  • montaż instalacji i urządzeń chłodniczych , m in. instalacja i uruchamianie szaf chłodniczych, regałów itp.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia: prawo jazdy kat B

  • Doświadczenie w pracy jako serwisant urządzeń chłodniczych.

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz urządzeń pomiarowych

  • Dokładność, dbałość o estetykę pracy, punktualność, przestrzeganie przepisów BHP

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.

  • Dodatkowym atutem (lecz nie koniecznym ) będzie umiejętność spawania, lutowania twardego bądź uprawnienia F-gazowe oraz uprawnienia elektryczne 1kV SEP

  • Możliwość przyuczenia do zawodu

  • Zarobki uzależnione od doświadczenia

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia ( współpraca z największymi światowymi koncernami )

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy Samochód,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie stanowiące górna granicę wynagrodzeń na tym stanowisku w regionie ( zależne od kwalifikacji )

  • inne benefity i premie wynikające z zaangażowania i ich efektów.

O nas

Nasza firma jest liderem w usługach serwisowych i sprzedaży urządzeń gastronomicznych z naciskiem na urządzenia używane. Prowadzimy działalność głównie na terenie Polski, ale sprzedajemy również w całej Europie. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. urządzeń gastronomicznych.