Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Urządzeń Chłodniczych

FRIZO Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 12

Twój zakres obowiązków

  • Serwis, konserwacja i diagnostyka urządzeń chłodniczych

  • Wsparcie działu serwisu w realizacji bieżących projektów oraz zleceń

  • Współpraca z zespołem automatyków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – Elektryczne lub Chłodnicze

  • Doświadczenie zawodowe – min 3 lata na stanowisku serwisanta z urządzeniami chłodniczymi lub w utrzymaniu ruchu

  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką i sterowaniem

  • Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz AutoCAD/ZW-CAD

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z amoniakiem lub freonem

  • uprawnień SEP i FGAZ

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pomocny zespół zbudowany z ludzi pełnych pasji i gotowych do dzielenia się wiedzą

  • Stabilne zatrudnienie (dogodne formy zatrudnienia i elastyczne zasady współpracy)

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenia prowadzące do rozwoju zawodowego

  • Elastyczny czas pracy, kawa / herbata

  • dofinansowane karty MUTISPORT i pakiety medyczne

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Paczki na Święta dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Firma FRIZO Sp. z o.o. jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa przemysłowego, izolacji termicznych, instalacji grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji. Jako jedyni w kraju dostarczamy ekologiczne rozwiązania chłodnicze w postaci amoniakalnych maszynowni kontenerowych oraz absorpcyjnych układów amoniakalnych.

Przewiń do profilu firmy