Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Urządzeń Chłodniczych

FRIZO Sp.z.o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

FRIZO Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energooszczędnych instalacji mechanicznych w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla zmniejszenia zużycia energii w przemyśle i czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy najnowszą technologię aby zoptymalizować zużycie energii. Chcemy, aby każdy zakład mógł zmienić się na „zielony” i szedł z trendem zrównoważonego rozwoju. Zrób to z nami!
SERWISANT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH
Miejsce pracy : Cała Polska

PRACUJĄC W NASZYM ZESPOLE:

  • Będziesz pracować w świetnie rozwijającej się organizacji (bez korporacyjnych nawyków),
  • Będziesz współpracować z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem,
  • Twoje zarobki będą adekwatne do Twoich kompetencji i zaangażowania,
  • Będziesz mieć możliwość poszerzania wiedzy, kwalifikacji i doświadczenia,
  • Będziesz uczestniczyć w dużych projektach,
  • Będziesz pracować w przyjaznej atmosferze sprzyjającej kreatywności,
  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój firmy,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – Elektryczne lub Chłodnicze,
  • Doświadczenie zawodowe –min 3 lata na stanowisku serwisanta z urządzeniami chłodniczymi lub w utrzymaniu ruchu,
  • Znajomości zagadnień związanych z automatyką i sterowaniem,
  • Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz AutoCAD/ZW-CAD,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z amoniakiem lub freonem,
  • uprawnień SEP i FGAZ,
  • Prawo jazdy kat. B.

OBOWIĄZKI:​

  • Serwis, konserwacja i diagnostyka urządzeń chłodniczych,
  • Samodzielne stanowisko,
  • Wsparcie działu serwisu w realizacji bieżących projektów oraz zleceń,
  • Współpraca z zespołem automatyków,
  • Uruchamianie instalacji.

OFERUJEMY:

  • Pomocny zespół zbudowany z ludzi pełnych pasji i gotowych do dzielenia się wiedzą,
  • Pełne wsparcie kadry zarządzającej,
  • Stabilne zatrudnienie (dogodne formy zatrudnienia i elastyczne zasady współpracy),
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód itp.),
  • Karta paliwowa (auto do użytku prywatnego),
  • Samodzielną pracę i ambitne cele do realizacji,
  • Szkolenia prowadzące do rozwoju zawodowego,
  • Elastyczny czas pracy, kawa / herbata,
  • Paczki na Święta dla pracowników.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne