Serwisant urządzeń dźwignicowych

  • podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka – córka jednego z wiodących europejskich producentów dźwignic halowych, poszukuje pracowników do nowotworzonych regionalnych zespołów serwisowych na stanowisko:

    Nr ref.: 08/2019

    Opis stanowiska:

    • świadczenie usług serwisowych i montażowych urządzeń dźwignicowych ABUS
    • praca w terenie
    • obszar działania w województwie zamieszkania kandydata, rozszerzony o województwa ościenne z dojazdem najczęściej do ok. 100km
    • przewodzenie pracami serwisowymi / modernizacyjnymi w zespole serwisowym, zazwyczaj dwuosobowym
    • sporządzanie raportów i doradztwo techniczne na rzecz Klienta

    Wymagania:

    • wykształcenie elektryczne, uprawnienia elektryczne do 1kV
    • uprawnienia UDT do konserwacji suwnic i/lub żurawi
    • prawo jazdy kategorii B
    • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych
    • „zmysł techniczny" połączony z chęcią i zdolnością uczenia się
    • umiejętność dobrej komunikacji z Klientem

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pakiet benefitów dodatkowych (karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego)
    • szkolenia w kraju i za granicą dostosowane do posiadanych umiejętności i potrzeb
    • finansowanie egzaminów SEP i UDT
    • możliwość osobistego rozwoju i awansu w firmie
    • pracę w środowisku cechującym się wysokimi standardami etycznymi w biznesie
    • samochód służbowy wyposażony w narzędzia do pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o.”

    Klauzula informacyjna dla kandydatów o pracę:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o., przy ul. Gaudiego 20, 44- 109 w Gliwicach, e-mail: [email protected];
    2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
    3. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora danych osobowych.
    4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wybrania kandydata lub 24 miesiące w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe rekrutacje.
    5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochrony danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o., przy ul. Gaudiego 20, 44- 109 w Gliwicach, NIP 9691459555 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zadzwoń Aplikuj teraz