Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant urządzeń elektromechanicznych

BP TECHEM SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

diagnozowanie i serwisowanie sprężarek powietrza i pomp próżniowych oraz urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza

wykonywanie modernizacji oraz uruchomień linii sprężonego powietrza

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (kierunki: elektryka, elektrotechnika, elektromechanika, elektronika przemysłowa, automatyka i pomiary)

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w utrzymaniu ruchu, serwisie maszyn, naprawach pojazdów mechanicznych

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski

  • dobra znajomość mechaniki i elektryki oraz zasad eksploatacji maszyn

  • prawo jazdy kategorii B

  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność działania pod presją czasu

  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP

  • Doświadczenie w serwisie sprężarek przemysłowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne warunki na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

BP TECHEM SA

BP TECHEM SA jest polską spółką, która od 1990 dostarcza specjalistyczne produkty i usługi do firm z branży przemysłowej. Naszą filozofią jest zrównoważony rozwój osiągany przez dywersyfikację portfela oferowanych rozwiązań oraz partnerską współpracę. Naszą misją jest niezawodność i tą wartością kierujemy się w naszych działaniach.

Zatrudniamy ponad 130 osób. Preferujemy skandynawski styl zarządzania firmą, w którym liczy się zdanie każdego pracownika, a sukces firmy budowany jest na wzajemnym szacunku i partnerskich relacjach. Wierzymy, że jest to jeden z powodów, który sprawia, że jesteśmy dobrym pracodawcą. Naszym sukcesem jest to, że ponad 40% pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

Przewiń do profilu firmy

Wysoko cenimy wiedzę, kompetencje i zaangażowanie członków naszego zespołu, zdajemy sobie też sprawę z tego jak ważna jest satysfakcja i poczucie harmonii w życiu, więc dbamy o zachowanie równowagi między życiem osobistym a pracą. Oferujemy partnerskie warunki współpracy, bezpieczeństwo zatrudnienia i możliwości rozwoju.