Logo Pracuj.pl

Serwisant Urządzeń Fiskalnych i Systemów Informatycznych

INFICO Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Instalowanie i serwisowanie urządzeń fiskalnych,
  • Instalowanie i serwisowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania sprzedażowego, Instalowanie terminali płatniczych,
  • Techniczne wsparcie klientów firmy od strony IT,
  • Obsługa sklepu stacjonarnego,
  • Dbanie o najwyższy poziom obsługi Klientów,
  • Wykonywanie przeglądów okresowych u Klienta.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość sieci komputerowych,
  • Dobra znajomość serwisowania kas fiskalnych,
  • Dobra znajomość oprogramowania sprzedażowo-magazynowego,
  • Znajomość podstaw elektroniki,
  • Terminowość i zaangażowanie,
  • Znajomość sieci LAN/WAN o protokołu TCP/IP,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenia branżowe
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Szkolenia serwisowe i handlowe
  • Duży zakres samodzielności na zajmowanym stanowisku
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Serwisant Urządzeń Fiskalnych i Systemów Informatycznych, Łódź