Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Urządzeń Fiskalnych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kotrak jest dostawcą systemów ERP dla firm na całym świecie.

    Nasze doświadczenie obejmuje także przeprowadzanie skutecznej integracji systemów informatycznych oraz tworzenie nowoczesnych, dedykowanych aplikacji biznesowych. Realizujemy projekty dla przedsiębiorców z Polski, jak i innych krajów.

    rekrutacja na stanowisko:

    marker
    Miejsce pracy: Katowice

    Katowice Parczewskiego 25, Kraków Jasnogórska 9, Łódź ul. Niciarniana 2/6

    Dlaczego warto z nami współpracować?

    • Zapewniamy nieprzeciętna atmosferę w zespole profesjonalistów!
    • Dbamy o Twój indywidualny komfort pracy :)
    • Realizujemy ciekawe projekty dla klientów z całego świata

    Co oferujemy?

    • Zapewniamy nieprzeciętną atmosferę w zespole profesjonalistów
    • Realizujemy ciekawe i innowacyjne projekty dla Klientów z całego świata, dzięki czemu możesz się z nami rozwijać
    • Dbamy o Twój indywidualny komfort pracy już od pierwszego dnia w #KotrakTeam
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • Zapewniamy możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego
    • Oferujemy udział w szkoleniach i warsztatach
    • Organizujemy niezapomniane imprezy integracyjne firmowe oraz zespołowe

    Wymagane:

    • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki oraz elektryki
    • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków
    • Prawo jazdy kat. B
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
    • Umiejętność działania pod presją czasu i w środowisku Klientów
    • Znajomości pakietu MS Office

    Mile widziane:

    • Znajomość urządzeń fiskalnych, wag.

    Zadania, które czekają na Ciebie:

    • Serwis urządzeń elektronicznych i elektrycznych
      (m. in. drukarki i kasy fiskalne, wagi)
    • Konfiguracja urządzeń u Klienta
    • Bezpośrednia i zdalna obsługa serwisowa Klientów
    • Naprawy, przeglądy i konserwacja sprzętu
    • Szkolenia, doradztwo, udzielanie pomocy technicznej Klientom

    Prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych:
    • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez KOTRAK S.A., ul. Parczewskiego 25,
      40-582 Katowice, moich danych osobowych (oraz wizerunku – zdjęcia) zawartych
      w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
      40-582 Katowice moich danych osobowych (oraz wizerunku – zdjęcia) zawartych
      w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.