Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Urządzeń Grzewczych i Klimatyzacyjnych

Therm-InstalO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nasi serwisanci zajmują się naprawami, przeglądami i konserwacjami urządzeń grzewczych oraz klimatyzacyjnych.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie średnie: technik elektryk, elektronik, chłodnik, energetyk

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność

  • kultura osobista

  • miejsce zamieszkania: Łódź

  • dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata

To oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • szkolenia i szansę na rozwój

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy

  • stałe zatrudnienie