Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Serwisanta urządzeń grzewczych - do przyuczenia

Papakul – Serwis

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Gdańska 10

Kaczki (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • prace związane z obsługą i serwisowaniem urządzeń grzewczych: gazowych i elektrycznych (m.in.: Defro, AIC, ACV, Hoval, Termet, Brotje, Viessmann)

  • prace monterskie

  • uruchomienia nowych urządzeń, naprawy, konserwacje itp.

  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • bieżąca obsługa techniczna obiektów (hali produkcyjnych)

  • obsługa awarii w obiektach (halach produkcyjnych) Klienta

  • obsługa serwisowa w zakresie: utrzymania, eksploatacji, oględzin, przeglądów i wymiany kotłów

  • zasięg wykonywanej pracy to 40 km od siedziby firmy - Kaczki (20 km od Gdańska, 10 km od Pruszcza Gdańskiego)

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych oraz hydraulicznych

  • umiejętność czytania podstawowych schematów elektrycznych

  • prawo jazdy kat. B

  • uczciwość, odpowiedzialność

  • komunikatywność

Mile widziane

  • uprawnienia grupa 1, 2 i 3

  • wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania

  • możliwość rozwoju, fachowe szkolenia, kursy specjalistyczne np.: specjalistyczne szkolenia z obsługi serwisowej urządzeń grzewczych, specjalistyczne szkolenia z prac kontrolno-pomiarowych instalacji elektrycznych

  • możliwość zdobycia uprawnień z grupy: G1, G2, G3

  • niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, telefon komórkowy, urządzenia specjalistyczne, pomiarowe

  • jeżeli posiadasz podstawowe wiadomości i zdolności manualne, pomożemy w zdobyciu potrzebnej wiedzy, istnieje możliwość przeszkolenia

  • wynagrodzenie 3500 - 7000 brutto w zależności od posiadanej wiedzy i kwalifikacji

  • możliwe płatne nadgodziny

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Papakul-Serwis to firma specjalizująca się w serwisowaniu i automatyce urządzeń grzewczych (gazowych i elektrycznych), pracach kontrolno-pomiarowych, okresowych przeglądach instalacji gazowych i elektrycznych, systemów detekcji gazu oraz technicznym utrzymaniu obiektów.

Przewiń do profilu firmy