Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Serwisant urządzeń grzewczych

Partner Serwis Cezary Mielczarek Sp.K.O firmie

2 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Szczecin

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Serwis Fabryczny urządzeń marek Vaillant Saunier Duval .

Opis stanowiska:

  • Naprawa, konserwacja i przeglądy techniczne urządzeń marki Vaillant i Saunier Duval.

Miejsce pracy Szczecin.

Wymagania:

  • Wymagamy wykształcenia min. średniego technicznego np. elektryk, elektronik lub automatyk.
  • Mile widziane uprawnienia gazowe, elektryczne oraz F-Gazy.

Oferujemy:

  • Okres próbny. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony.
  • Praca w miłym zespole. Samochód służbowy i telefon.
  • Wynagrodzenie stałe + prowizja.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne