Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych - z uprawnieniami

Inter-Optima Sp. z o.o.O firmie

6 000‐8 000 zł brutto / mies.

Inter-Optima Sp. z o.o.

Andersena 1

Luboń

Inter-Optima Sp. z o.o. jest prężną i nowoczesną firmą działająca w branży klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Firma powstała w roku 2003 i od tamtej pory mocno ugruntowana swoją pozycję na rynku.
Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych
i wentylacyjnych - z uprawnieniamiNumer ref.: Kontakt tel.: 506-171-105

OPIS STANOWISKA

Serwis urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych, w tym:

  • Diagnostyka i naprawa
  • Nadzór nad eksploatacją
  • Konserwacja, przeglądy okresowe
  • Montaż wraz z uruchomieniem
  • Wyjazdy serwisowe, obszar działania wielkopolskie, dolnośląskie, sporadycznie na terenie całej Polski

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w serwisowaniu instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • Umiejętność czytania dokumentacji techniczno-ruchowej
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Certyfikat FGAZ
  • Umiejętność lutowania na twardo oraz znajomość obsługi i diagnozowania systemów VRV, VRF
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w pracy
  • Dyspozycyjność (wyjazdy na serwisy / montaże)
  • Prawo jazdy kat B

OFERUJEMY

  • pracę w młodym zespole
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży klimatyzacji i chłodnictwa
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy wraz z wyposażeniem serwisanta chłodnictwa i automatyki
  • wynagrodzenie, które waha się w zależności od stażu i doświadczenia 6000-8000 zł brutto
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na nasz adres podany poniżej lub poprzez przycisk aplikowania:

Inter – Optima Sp. z o.o.
ul. Andersena 1,
62-030 Luboń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy